İmaj.Soglam.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İmaj.Soglam.Net

Hoşgeldin ...:: Misafir ::....

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBu Alana Reklam Verin

HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM

2 posters
YazarMesaj
turkishrap
Moderatör

turkishrap

Kadın
Durumu : HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Hacker
İfadeniz : HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Bc7705e9baccc72092bb0a969f20f07e
Rep Gücü :
HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Left_bar_bleue70 / 10070 / 100HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Right_bar_bleue

Uyarı :
HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Right_bar_bleue

HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Empty
MesajKonu: HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM   HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 3:32 pm

HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM

Gidiyorum, giderken sana suretimin son halini, yatağa uzandığım en son şekli ve yine yatağın üzerine serdiğim kadifemsi gülü bırakarak gidiyorum.

Korkma, sana bu koca şehrin kalabalıklar arasında ki yalnızlığı bırakmıyorum. Ne çarmıha gerdiğin ruhumu, ne de salıncakta sallanan hayali kızımızı alıyorum. Sana bunların yanı sıra camdan bir sepet, bir de şeffaf yüreğimi bırakıyorum. Biliyorum gidişim öldürmeyecek seni, kahretmeyecek hatta… Belki de en çok sevinen sen olacaksın bu aşk oyununda… Ben ise aşkın cesedini göz merceğim de saklarken, cenazesini de beraber diktiğimiz aşk ağacımızın altına gömeceğim. O cesedin kokusunu da korkma sana bırakmıyorum, onu da üzerime alıyorum. Her geldikçe kokusu burnuma ibretlik olur da daha âşık olmam diyorum. Bazen sen oluyorum, bazen de sensizlikle dolan odamın ürkek yanı… Sen yoksun ya bu can da, artık kapılar sessiz harflerle kapanır üzerime… Yürekler soluksuz kalır seni düşünmekle… Bir çığ düşer inceden üzerime ve ben ölü tohumları aşılarım sensiz gecelerime… Nerde sevgili görsem canım yanar, senli yarınlarımı düşünürüm. Nerde ayrılmaya yüz tutan çift görsem içim acır, onlara nasihat da bulunurum…

Gidiyorum iki gözüm,

Gidiyorum.

İnciye bulanan yüreğin uyuyor,
Sen uyuyorsun, ben
Gidiyorum.

Yağmurlara özenen yüreğimle
Yeşil ırmağa karışmaya
Gidiyorum.

Ey iki gözüme, son yaşıma dökülen tümceler sizde mi yaprak yaprak döküleceksiniz şiirlerimde, sevdiğime görünmeden ufak bir esen yel de… Yoksa satır satır akacak mısınız gözlerinin önün de… Ben yine de diyorum ki buradan sevdiğime;

HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM

Alıntışçakal iki Gözüm
Snowßoy
Admin

Snowßoy

Erkek
Durumu : HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Uykulu
İfadeniz : HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM F2a49e77adcbd8486691fb6efd0c4aac
Rep Gücü :
HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Right_bar_bleue

Uyarı :
HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Left_bar_bleue0 / 1000 / 100HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM   HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 4:39 pm

Ho$çakaL İki qözLüm güseL payLaşım için Te$ekkürLer
https://kalite.yetkin-forum.com
turkishrap
Moderatör

turkishrap

Kadın
Durumu : HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Hacker
İfadeniz : HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Bc7705e9baccc72092bb0a969f20f07e
Rep Gücü :
HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Left_bar_bleue70 / 10070 / 100HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Right_bar_bleue

Uyarı :

MesajKonu: Geri: HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM   HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 9:25 pm

saol

HOŞÇA KAL İKİ GÖZÜM
1 sayfadaki 1 sayfası