İmaj.Soglam.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İmaj.Soglam.Net

Hoşgeldin ...:: Misafir ::....

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBu Alana Reklam Verin

magazınnn süpriz

YazarMesaj
turkishrap
Moderatör

turkishrap

Kadın
Durumu : magazınnn süpriz Hacker
İfadeniz : magazınnn süpriz Bc7705e9baccc72092bb0a969f20f07e
Rep Gücü :
magazınnn süpriz Left_bar_bleue70 / 10070 / 100magazınnn süpriz Right_bar_bleue

Uyarı :
magazınnn süpriz Left_bar_bleue0 / 1000 / 100magazınnn süpriz Right_bar_bleue

magazınnn süpriz Empty
MesajKonu: magazınnn süpriz   magazınnn süpriz Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 3:38 pm

15.5.2008
”Gülben Ergen’ le Sürpriz” programına son anda katılmayan Mehmet Ali Erbil, neden otomobilini Okan Bayülgen’ in üzerine sürdü?

Mehmet Ali Erbil, bu gece ilk bölümü yayınlanan "Gülben Ergen'le Sürpriz"e son anda katılmadı.

Erbil, ATV'ye geldi. Ancak ekranda alt yazıda programın diğer konuğu Hüsnü Şenlendirici'nin adının kendi adından önce geçtiğini görünce sinirlendi. Ve kanalı terk edip, arabasına atladı.
Burda güzel bir tiyo var
Görebilmek İçin Üye Ol veya Giriş Yap
Harika bir resim inanmıyorsan
Resmi Görebilmek İçin Üye Ol veya Giriş Yap

Bunun üzerine programın yapımcısı Okan Bayülgen, Erbil'in peşinden koştu. Hatta arabasının önüne atladı. Ancak Mehmet Ali Erbil, Bayülgen'in üzerine arabasını sürdü, geçti. Bunun üzerine Erbil'in yerine Okan Bayülgen konuk oldu ve Gülben Ergen'i ilk gecesinde yalnız bırakmadı.

Program sonrası basın mensuplarına kısa bir röportaj veren Gülben Ergen, "İlk programıma onu davet ettim ama kendisi kapıdan döndü. Aradım ama telefonu kapalıydı. Eşi Tuğba benim yakın arkadaşım. Tuğba'yı ve Erbil'in yapımcısını aradım. Buraya gelirken arabada televizyon izliyormuş. Ekranda geçen alt yazıda kendi adını Hüsnü Şenlendirici'den sonra görünce programa katılmaktan vazgeçti. Beni çok şaşırttı. Böyle bir şey beklemezdim" dedi.

Medyafaresi

magazınnn süpriz
1 sayfadaki 1 sayfası