İmaj.Soglam.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İmaj.Soglam.Net

Hoşgeldin ...:: Misafir ::....

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBu Alana Reklam Verin

ERMİŞ ALINTII

YazarMesaj
turkishrap
Moderatör

turkishrap

Kadın
Durumu : ERMİŞ ALINTII Hacker
İfadeniz : ERMİŞ ALINTII Bc7705e9baccc72092bb0a969f20f07e
Rep Gücü :
ERMİŞ ALINTII Left_bar_bleue70 / 10070 / 100ERMİŞ ALINTII Right_bar_bleue

Uyarı :
ERMİŞ ALINTII Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ERMİŞ ALINTII Right_bar_bleue

ERMİŞ ALINTII Empty
MesajKonu: ERMİŞ ALINTII   ERMİŞ ALINTII Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 4:20 pm

Daha henüz 9 yasimdaydim fal, ruh, cin, seytan vb. gibi seylere inanmazdim yeni insaa edilmis bir eve tasinmistik ama nedense bir türlü gece banyodan ve sokak kapisindan garip sesler geliyordu. Tasindiktan bir hafta sonra seslerin nereden kaynaklandigini anlamak için ben banyo, abim ise sokak kapisinin önünde bekliyordu. Fakat hiç bir sey gözükmüyordu ama ses vardi. Evimize hoca çagirdik dua okudu ve bize banyoya 1 kova su takunya ve havlu birakmamizi söyledi,neden diye sordugumuzda ise hiç bir sey söylemedi. Hocanin dediklerini aynen uyguladik o gece rüyama garip seyler girmisti beyazlar içinde elinde bir asa yasli biri el hareketiyle kizginligini anlatiyordu. Sabah kalktigimizda su bitmis takunyalar ve havlu islakti en ilginç olani ise kapinin kilidi açikti. Hocayi tekrar çagirdigimizda bize evin yapildigi konumda çok ama çok eskiden bir mezar oldugunu söyledi ve rüyama giren kisinin bir ermis oldugunu söyledi banyoda ise abdest almisertesi hafta evden tasindik ve su an orada hiçkimse oturmuyor. Ve tam 17 yasindayim.

güzel hikayelermiş bnde devam ediyim o zaman biraz....

ERMİŞ ALINTII
1 sayfadaki 1 sayfası